Suzuki Vitara has been facelifted based in Europe

Giant electric motorcycle claiming 720 km range Felo TOOZ

Suzuki Vitara It was made up to be based in Europe. The vehicle looks a little different, but big changes are on the table not.

Suzuki Vitara, After the makeover, he first switched to new bumpers. The vehicle, whose front bumper now looks flatter or, in other words, plainer, has been with us since 2014 and has also gained new rims as part of the latest makeover. Vitara is also offered in two new color options. It now comes with a 9-inch central touch screen. The new Wi-Fi connected Vitara, which supports Apple CarPlay and Android Auto, does not see any changes on the engine side. In other words, the vehicle is still offered with the same engine options, here it is electrically assisted.mild-hybrid” or “full-hybrid” infrastructures are used. It is announced that the vehicle, whose price is not yet available, will be offered for sale in Europe at the beginning of summer. Vitara, which now needs a serious renewal, has been sold in Turkey for many years. As of April 2, you can buy a brand new Vitara. It is necessary to sacrifice 1.5 million TL.

[haber id=”883201

Suzuki Türkiye son aylarda olumsuz haberler ile sık sık gündeme gelmişti. Kullanıcı yorumlarına cevap veren firmadan bu konuda gelen en son açıklama şöyle olmuştu: “Avrupa Standartlarına uygunluğu TSE tarafından tip onay belgeleri ile de teyit edilen Vitara modelimiz, Macaristan’daki tesiste tüm Avrupa ülkelerinde satılan araçlarla aynı standart ve özellikleri haiz olarak üretilmektedir ve dünya çapında bu konu ile ilgili bir müşteri şikayeti yaşanmamıştır. Ek olarak, üretimin doğasından kaynaklanan bu renk değişimi, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde yaptırdığımız testler ve aldığımız rapor sonucunda bir problem olarak görülmemiştir. Bu konu, tüm dünyadaki Suzuki operasyonlarında bir problem olarak addedilmediğinden bir tamir önerisi de bulunmuyor.

Ancak biz Suzuki Türkiye olarak, ilgili parçadaki renk değişikliği ve korozyondan görsel anlamda rahatsız olan müşterilerimiz için koruyucu işlemleri Yetkili Servislerimizde memnuniyetle yapacağız. Bu konu ile ilgili şimdiye kadar 14 müşterimiz bize başvurmuştur. Kendileri ile bire bir görüşmelerimizi yaptık ve detaylı bilgi aktarımını ivedilikle sağladık. Müşterilerimizin yazılı talimat vermesi halinde gereken desteği her zaman vereceğimizden kuşkunuz olmasın. Şimdiye kadar bu konuda bize ulaşan 14 müşterimizle birebir iletişim kurduk ve ihtiyaçları doğrultusunda hızlı bir şekilde destek sağladık. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir ve yazılı talepleriniz üzerine, gereken desteği sunmaya her zaman hazırız.”lgct-tech-game